Støtteapparat 2019.

Her finner du oversikt over trenere og lagledere for sesongen 2019.

Oversikt støtteapparat Rindal IL, Fotball 2019
 

Funksjon

Navn

E-post

Tlf

Senior herrer
A og B-lag:

 

 

 

Trener

Morten Møller

Mor-mo@online.no

95770482

Trenerass.

Jo Bjørnar Fiske

jo.bjornar.fiske@gmail.com

91372275

Hjelpetrener

Håkon Mikkelsen

haakonmikkelsen@hotmail.com

47888996

Lagleder 1

Øyvind Dalen

dalen.oyvind@gmail.com

95824944

Lagleder 2

 

 

 

Senior damer:

 

 

 

Trener

Mali Nerbu Løfald

mali.nl@hotmail.com

92267237

Lagleder

Mali Beate Norli

malin7@online.no 

95848947

G16:

 

 

 

Trener

Yngve Bakken

Yngve.bakken@salvesen-thams.no

90940514

Trener

Håkon Solvik

hakon.solvik@svorka.no

92601677

Lagleder 1

Georg Aune

Georg.aune.ga@gmail.com

90122764

Lagleder 2

 

 

 

G14:

 

 

 

Trener

Ronny Aasen

ronny-a2@svorka.net

97978237

Trenerass.

Lars Ole Heggem

lars@lakksalg.no

41552633

Lagleder 1

Line Flåtten

line.flaatten@svorka.net

92695328

Lagleder 2

 

 

 

J14:

 

 

 

Trener

Ronny Møkkelgård

r-moekke@hotmail.com

91245687

Lagleder:

Ann Elin Øyen Løfald

ann.elin@me.com

95174992

G12

 

 

 

Trener

Arild Elshaug

arild@polaris-nordmore.no

91769390

Trener

Olav Reitan

olreita@online.no

90593231

Lagleder

Siv Anita Fosseide

Sivaf80@outlook.com

91310806

J11

 

 

 

Trener

Arild Elshaug

arild@polaris-nordmore.no

91769390

Trenerass.

Tobias Grøtan

tobiasgrotan@icloud.com

98628252

Lagleder 1

Gro Karina Fosseide

Gro.karina@hotmail.com

91535414

Lagleder 2

Grete Elshaug

greteelshaug@gmail.com

91681559

G10:

 

 

 

Trener

Åse Børset

aaseboerset@yahoo.no

91701660

Trenerass.

Ailin Van Til

ailinvantil@gmail.com

971 15 918

Trenerass.

Lars Kristian Rodal

larskrodal@icloud.com

97572195

Lagleder

Anna Bøe Elshaug

annamboe@yahoo.no

91126283

J10:

 

 

 

Trener

Kjetil Løften

kjetil.loften@pipelife.com

91701668

Ass.trener

Mona Nonstad Bolme

monabolme@hotmail.com

91701650

Lagleder

Eli Svanem

esvanem@gmail.com

99574081

J9:

 

 

 

Trener

Morten Jonli

m.jonli@live.no

91114535

Trenerass:

Yngve Bakken

Yngve.bakken@salvesen-thams.no

90940514

Trenerass.

Tor Øystein Skjermo

tor@el-watch.com

 

Lagleder

Kristin Merethe Fosseide Bjørnås

Kristin.fosseide@online.no

982 46 411

G7-8

 

 

 

Trener

Harald Kristoffer Røen

haraldkristoffer@hotmail.com

91721916

Trenerass.

Bendik Talgø

Bendikt_93@hotmail.com

98422487

Trenerass.

Jan Bjørnbeth

janbet06@hotmail.com

93033335

Lagleder

Jorid Bjørnstad

jbronsta@online.no

99717681

J8

 

 

 

Trener

Ailin Van Til

ailinvantil@gmail.com

971 15 918

Trenerass.

Heidi Hagen

heidi.hagen@svorka.net

41215420

Lagleder

Nils Ingar Halgunset

nils.ingar.h@gmail.com

46744846

J7

 

 

 

Trener

Arild Elshaug

arild@polaris-nordmore.no

91769390

Trenerass

Jon Landsem

jon@rindalshytter.no

41556345

Trenerass

Ingrid Øyen

ingrid.oyen80@gmail.com

95174979

Lagleder

Vegard Rausandhaug

turbovegard@hotmail.com

95055240

G/J 6

 

 

 

Trener

Tore Heggem

tore@rindalshytter.no

90860834

Trenerass.

Håkon Fredriksen

haakfr@online.no

41210953

Trenerass.

Martin Rise

mrrise@hotmail.com

92087709

Lagleder 1

Olaf Karlstrøm

olaf.karlstrom@rindalshytter.no

97432602

Lagleder 2